Hakkımızda

Modern Bakış Açısıyla

Doğan Mete Mimarlık

Doğan Mete Mimarlık, 2010 yılında Mimar Doğan METE tarafından mimarlık sektörüne yeni bakış açıları kazandırmak, kalıcı katkılar sunmak ve öncü bir şirket olmak hedefleriyle kurulmuştur..

Kendine özgü tasarımlarıyla; kullanıcılarının gereksinimlerine uygun, estetik değeri yüksek, kaliteli ve özel mekanlar üretmeyi amaçlayan ofisimiz; daimi olarak artan bir başarı grafiği ile Ataköy Towers’ta hizmet vermeyi sürdürmektedir..

Doğan Mete Mimarlık, mimari tasarım hizmetinden, anahtar teslimi projelere kadar, uygulama sürecinin takibini uzman ve yüksek donanımlı ekibiyle yürüterek müşterilerini estetik ve fonksiyonel zeminde tüm beklentilerini karşılayan, hayal ettikleri mekanlara kavuşturmaktadır..

Doğan Mete Mimarlık, sahip olduğu uygulama tecrübesi ile henüz proje aşamasında ekonomik kriterleri de göz önünde bulundurarak, elverişli çözümler üretebilme yetkinliğine ve gücüne sahiptir..

Ağırlıklı olarak çalışma ve yaşam alanları üzerinde uzmanlaşan Doğan Mete Mimarlık, iç mimarlık ve tasarım sektöründe geniş bir kapsamda faaliyet göstermekte, yenilikçi ve modern bakış açısıyla hayata geçirdiği projelerle, etki alanını sürekli olarak genişletmektedir..

Proje uygulama süreçlerinde kullandığı malzeme ve teknolojiler sayesinde firma, mevcut ya da doğabilecek sorunları doğru ve kalıcı çözümler oluşturarak ortadan kaldırmakta; bu süreçte kompleks programlara, yarattığı profesyonel birlikteliklerle yanıt vermektedir..

Nitelikli ve ilham verici bir projenin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanan Doğan Mete Mimarlık, bu yaklaşımı kullanıcıya kaliteli ve mutluluk yüklü bir mekan deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimsemektedir..

Enerjisi ve vizyonu ile mimarlık sektörüne yepyeni bir tarz kazandırmak üzere yola çıkan ve yıllar içinde gerçekleştirdiği sayısız başarılı projeyle gücünü ispatlayan Doğan Mete Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar, tasarlama eyleminin birçok safhasını gerçeğe dönüştürür ve kullanıcılarını hayal ettikleri mekanlarla buluşturur.

Doğan Mete Mimarlık

Ekip

Birbirinden yetenekli ekibimizle daime en iyisini hedefleyerek sizlere özgün çözümler üretiyoruz.

Selin Akyüz

Mimar

Selin Akyüz

Mimar

Selin Akyüz

Mimar

Selin Akyüz

Mimar