İNSAN KAYNAKLARI
Müşterilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı taahhüt eden mimari disiplinlere sahip harika bir yetenek yelpazemiz var.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Doğanmete Mimarlık, tüm çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda tüm paydaşları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar. Art niyetli olmasa bile iyi düşünülmemiş bir hareket veya davranış çok önemli sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, tüm çalışanların asli görevlerinden biri de birey olarak çevrelerindeki diğer çalışanları uyarmak ve yönlendirmektir.

Doğanmete Mimarlık, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. Toplum, müşterilerimiz, ortaklarımız, bayilerimiz ve yan sanayimiz dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaya kararlıyız.

kurucu-mimar-doğan-mete-içmimar-istanbul
DOĞAN METE
Kurucu Mimar
+90 (212) 812 88 16
ali-sezer-yatar-istanbul-doğanmete-mimarlık
ALİ SEZER YATAR
3D Artist & Designer
+90 (212) 812 88 16
esra-ışık-istanbul-doğanmete-mimarlık
ESRA IŞIK
Mimar
+90 (212) 812 88 16
oğuzhan-çanta-istanbul-doğanmete-mimarlık
OĞUZHAN ÇANTA
İnce İşler Şefi
+90 (212) 812 88 16
birtane-akbulut-doğanmete-mimarlık
BİRTANE AKBULUT
Ofis İşleri
+90 (212) 812 88 16
En önemli sermayemiz İnsan Kaynağımızdır.
MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuz’a çekmek ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, topluluğumuzun kuşaklar boyu başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

MİMARİ HİZMETLER

Konut Mimarisi
Ev, villa, apartman dairesi gibi konutlarınızı en yeni teknolojilerle en yeni tasarım teknikleriyle tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.
Ofis & İşyeri Mimarisi
Çalışma ofislerinizi, iş yerlerinizi en pratik çalışma ortamı oluşacak şekilde en doğru mimari öğeleri kullanarak tasarlıyoruz.
Mağaza Mimarisi
Mağazaları müşterilerinin rahat edebileceği ve kendini rahat hissedebileceği bir alışveriş ortamına dönüştürüyoruz.
Muayenehane Mimarisi
Muayenehane kliniklerinizde hastalarınızı huzurlu bir ortamda ağırlayabileceğiniz çalışma alanları haline dönüştürüyoruz.
Restoran Mimarisi
Restoran ve cafelerinizi müşterilerin eğlenceli, mutlu ve deneyimlerle dolu vakit geçirebileceği yaşam alanlarına çeviriyoruz.
Dershane Mimarisi
Dersanelerdeki öğrencilerin ders çalışmaktan keyif alacağı, öğretmenler için pratik çözümler sunan alanlara dönüştürüyoruz.